Welhavens vei 4, 4319 Sandnes

Telefon: 51 68 57 50
E-post: post@oster-hus.no

Kontortid:
Mandag - fredag: kl. 08.00-16.00
Tirsdag: kl. 08.00-19.00

 

Besøksadresse driftsavdeling: Øster Hus,
Høylandsgata 4, 4306 Sandnes

 

KUNDESERVICE →

Proaktiv -/ prosjekter Nord-Jæren

André Jørgensen

André Jørgensen

Eiendomsmegler

andre@proaktiv.no
959 00 757

Bjarne Edland

Bjarne Edland

Eiendomsmegler / Partner

edland@proaktiv.no
474 86 895

Torbjørn Mannes Johansen

Torbjørn Mannes Johansen

Eiendomsmegler MNEF

mannes@proaktiv.no
948 32 452

Kay Stian Espeland

Kay Stian Espeland

Eiendomsmegler MNEF

kse@proaktiv.no
928 11 315

Petter Løberg Klavenes

Petter Løberg Klavenes

Fagansvarlig / Eiendomsmegler MNEF

pk@proaktiv.no
959 09 632

DNB Eiendom -/ prosjekter Jæren

Miriam Klungtveit

Miriam Klungtveit

Eiendomsmegler

miriam.klungtveit@dnbeiendom.no
928 29 333

Hanna Kverneland

Hanna Kverneland

Eiendomsmegler

hanna.kverneland@dnbeiendom.no
952 96 651

DNB Eiendom -/ prosjekt Nore Sunde Rekkehus & Leiligheter

Christian H. Skjelbakken

Christian H. Skjelbakken

Prosjektmegler

christian.skjelbakken@dnbeiendom.no
915 28 850

Bente Aasland

Bente Aasland

Prosjektmegler

bente.aasland@dnbeiendom.no
454 88 800

EiendomsMegler 1 -/ prosjekt Bøtunet

Bård Birkeland

Bård Birkeland

Eiendomsmegler

bard.birkeland@em1sr.no
901 34 155

Siv M. Jåtten Westergård

Siv M. Jåtten Westergård

Eiendomsmegler

siv.jatten@em1sr.no
977 46 629

Salg/marked

Bjørn Knutsen

Bjørn Knutsen

Salg/marked prosjekt

bjorn@oster-hus.no
413 35 830

Roger Lillejord

Roger Lillejord

Salgs- og markedsleder

roger@oster-hus.no
930 40 245

Kristine Marie Nødland

Kristine Marie Nødland

Salg/marked prosjekt

kristine.marie@oster-hus.no
977 54 695

Leif Jørgensen Kaarstad

Leif Jørgensen Kaarstad

Selger/marked prosjekt

leif@oster-hus.no
936 89 876

John Mydland

John Mydland

Selger Eneboliger

john@oster-hus.no
904 07 907

Drift

Gord Rostøl

Gord Rostøl

Leder drift

gord@oster-hus.no
913 15 548

Kirsten Andersen

Kirsten Andersen

Sekretær

kirsten@oster-hus.no
943 77 127

Kim Rene Hansen

Kim Rene Hansen

Driftsleder bolig

kim@oster-hus.no
410 67 647

Tom Øren

Tom Øren

Byggeleder

tom@oster-hus.no
916 75 696

Marius Hanasand

Marius Hanasand

Byggeleder

marius@oster-hus.no
414 96 265

Kjell Inge Sele

Kjell Inge Sele

Prosjektleder EAT

kjell.inge@oster-hus.no
926 28 344

Kjersti-Serine Øglænd Flesjå

Kjersti-Serine Øglænd Flesjå

Fagleder HMS

Kjersti-serine@oster-hus.no
938 674 74

Ole Gaute Hauge

Ole Gaute Hauge

Service/Småjobbansvarlig/Verneombud

gaute@oster-hus.no
907 82 557

Svein Ingvar Lunde

Svein Ingvar Lunde

Servicemedarbeider

svein.ingvar.lunde@oster-hus.no
470 27 420

Tomte-/prosjektutvikling

Cato Østerhus

Cato Østerhus

Rådgiver

cato@oster-hus.no
913 15 547

Terje Eikeskog

Terje Eikeskog

Arkitekt

terje@oster-hus.no
454 72 251

Ingebjørg Stangeland

Ingebjørg Stangeland

Prosjektsekretær/ Arkitekt

ingebjorg@oster-hus.no
977 78 672

Inger Helliesen

Inger Helliesen

Prosjektsekretær

inger@oster-hus.no
905 82 636

Karzan Chemak

Karzan Chemak

Leder prosjektutvikling

karzan@oster-hus.no
413 02 258

June Tytlandsvik

June Tytlandsvik

Prosjektutvikler

june@oster-hus.no
928 51 211

Stine Sirevåg

Stine Sirevåg

Prosjektutvikler

stine@oster-hus.no
906 70 515

Helleik Urstad

Helleik Urstad

Prosjektutvikler

helleik@oster-hus.no
916 75 695

Stig Øglend

Stig Øglend

Prosjektutvikler

stig@oster-hus.no
480 00 780

Knut Terje Vatland

Knut Terje Vatland

Prosjektleder

knut.terje@oster-hus.no
904 72 287

Stig Harald Nese

Stig Harald Nese

Leder tomteutvikling

stig.harald@oster-hus.no
992 46 475

Ane Mari Braut Nese

Ane Mari Braut Nese

Eiendomsutvikler

ane.mari@oster-hus.no
413 11 835

Kathrine Stang

Kathrine Stang

Prosjektkoordinator tomteutvikling

kathrine@oster-hus.no
995 05 091

Steffan Andre Monsen

Steffan Andre Monsen

Dak-tegner/Team leder

steffan@oster-hus.no
904 74 989

Ingve Tjessem

Ingve Tjessem

Dak-tegner

ingve@oster-hus.no
468 41 042

Martin Østerhus

Martin Østerhus

Dak-tegner

martin@oster-hus.no
958 30 448

Regnskap

Gunvor Mærland

Gunvor Mærland

Regnskapsansvarlig

gunvor@oster-hus.no
416 20 468

Lene Skarbøvik

Lene Skarbøvik

Regnskapsansvarlig

lene@oster-hus.no
932 20 376

Øster Hus Gruppen

Njål Østerhus

Njål Østerhus

Eier/konsernsjef

njal.osterhus@oster-hus.no
913 15 549

Arild Sie

Arild Sie

Administrerende direktør

arild@oh-gruppen.no
907 34 111

Hilde Roa Bergesen

Hilde Roa Bergesen

Regnskapsansvarlig

hilde@oh-gruppen.no
986 04 976